قیمت ریشه محک

قیمت ریشه محک

ریشه محک یا شیرین بیان چیست؟

شیرین بیان که به آن ریشه‌ ی محک می گویند، گیاه دارویی و چندساله است که تقریبا یک الی دو متر رشد می کند. ریشه های بلند و پرچین گیاه شیرین بیان به شکلی افقی و زیر زمین رشد می کند. قیمت ریشه محک در بازار ایران با هزینه های مناسبی به فروش می رشد. این محصول منبع سرشار از ویتامین هایی از جمله ویتامین B و E و مواد معدنی پتاسیم و منیزیم شامل می شود. از ریشه‌ی شیرین بیان می توان به عنوان یک چاشنی شیرین کننده در مواد غذایی مثل آب نبات و نوشیدنی‌ ها و حتی در غذا استفاده کرد. علاوه بر مصرف شیرین بیان در مواد غذایی، این محصول به دلیل فواید درمانی و دارویی متنوع خود و همچنین افزایش طول عمر و سلامتی از زمان های قدیم مورد توجه قرار گرفته است.

قیمت ریشه محک در بازار ایران

شیرین بیان یکی از پرکاربردترین و پر طرفدارترین محصولات  گیاهی محسوب می شود و خاصیت های زیادی به همراه دارد. این گیاه دارویی را می توان با قیمت های مناسبی در بازار ایران خریداری کرد. شیرین بیان درر بازار ایران، اغلب تولید کننده این گیاه در حجم زیادی به تولید می رسد و به همین منظور از قیمت های فروش مقرون بصرفه ای برای مصرف کننده می باشد.

ریشه گیاه شیرین بیان خاصیت های  فراوانی دارد از این رو قیمت این گیاه دارویی در بازار ایران باتوجه به خرید عمده ارزان می باشد. شیرین بیان از خاصیت های درمانی و دارویی متعددی برخوردار است که با مصرف آن می توان سیستم ایمنی بدن را سالم و با نشاط نگه داشت. ریشه شیرین بیان تولید شده در بازار ایران در فروش عمده و گسترده دارای قیمت های مقرون به صرفه و مناسبی می باشد. قیمت ریشه محک با توجه به اینکه از فواید درمانی فراوانی برخوردار می باشد به میزان خرید وابسته است.

قیمت ریشه محک صادرات

صادرات ریشه محک استقبال زیادی پیدا کرده است و این گیاه دارویی به دلیل نداشتن عوارض جانبی در سرار دنیا در حال گسترش است و به همین دلیل از کشت وکار و تولید و صادرات ریشه محک نیز رونق پیدا کرده است.

ریشه محک یا شیرین بیان یکی از گیاهان باستانی دارویی در جهان محسوب می شود که می توان به عنوان یک پدر بزرگ گیاهان دارویی نامید. ریشه محک گیاهی خودرو از تیره سبزی آساها، در نواحی بومی جنوب اروپا، شمال آفریقا و معتدل آسیا کشت می شود.

فروشگاه احمدی شیرین بیان یکی از تولیدکننده های گیاه شیرین بیان در استان فارس است که توانسته محصولات گسترده صادارتی از استان فارس انجام شود. و به طور میانگین سالانه حدود 6 هزار تن عصاره شیرین بیان در هفت کارخانه استان فارس تولید و عرضه می گردد. این گیاه دارویی به صورت فرآوری پودر، جامد و مایع به کشور های حوزه خلیج فارس، ایتالیا، فرانسه و دیگر کشورها صادرات می شود. گیاه محک از جمله محصولات دارویی خودرو است و به ندرت کشت می شود و از پودر و عصاره آن به عنوان چاشنی مواد غذایی، صنایع داروسازی، شیرینی سازی و دخانیات مورد استفاده قرار می گیرد.

 قیمت ریشه محک در شیراز

ریشه محک در شیراز بصورت گسترده تولیده می شود و این محصول دارویی در حجم زیاد برای فروش عرضه می گردد. به همین دلیل هزینه هرکیلو ریشه محک در شیراز دارای قیمت مقرون بصرفه ای و مناسبی بوده و فروش گسترده ای دارد. ریشه محک یا شیرین بیان دارای خاصیت بسیار زیادی است و از فواید درمانی و دارویی برای درمان بسیاری از بیماری ها بهره مند است. از خواص ریشه محک می توان به درمان ورم، درمان سوء هاضمه و سوزش معده و تقویت بدن اشاره کرد. ریشه محصول گیاهی با ارزش غذایی بسیار زیاد است و مصرف آن برای سلامتی بدن بسیار مفید می باشد.

خرید شیرین بیان با کیفیت از فروشگاه احمدی شیرین بیان تجربه کنید!

همانطور که اشاره شد استفاده از فواید گیاه شیرین بیان در طب سنتی، به سال های قدیم برمی‌گردد که معمولا ریشه این ماده در اروپا و آسیای شرقی مورد استفاده قرار می گیرد. اما امروزه مصرف این گیاه برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید واقع شده است و به همین منظور طرفداران زیادی پیدا کرده است.

خرید و فروش عمده محصول گیاهی شیرین بیان در فروشگاه اینترنتی با قیمت های مناسی و مقرون به صرفه ای همراه است. به این دلیل دیگر واسطه ای در فروش شیرین بیان بصورت اینترنتی وجود ندارد، به همین منظور این نوع فروش از نظر اقتصادی به صرفه نیز می باشد.

فروشگاه احمدی شیرین بیان متخصص و فعالیت 20 ساله در عرصه کاشت و پرورش گیاه شیرین بیان دارا می باشد که همواره تمام تلاش خود می کند تا محصول با کیفیتی یه دست مشتریان خود برساند. چنانچه که قصد خرید این گیاه دارویی دارید می توانید از طریق فروشگاه احمدی شیرین بیان با خیالی آسوده خریداری نمایید.

برای ثبت سفارش و اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره های تماس 09177129551 و 09392352471 در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا